DUYURULAR
Aile Dizimi Ücretsiz Tanıtım Akşamı
22. İzmir Tüyap Kitap Fuarında Paneldeyiz
Ankara Theta Healing Basic Uygulayıcı Semineri 6-7-8 mayıs'ta Delfi Akademi'de
Begüm Karace ile Hem Kadın Hem Güçlü Olmak Thetahealing Workshop
23 Ocak'ta Vianna Stibal'in "Theta Healing" kitabının Türkçe baskısı'nı İyilik'ten temin edebilirsiniz
ThetaHealing World Relations - Dünya İlişkileri 6-10 mart'ta İyilik'te
Uluslararası Sertifikalı Theta Healing Basic Uygulayıcı Semineri 11-12-13 Şubat 2017’de İyilik’te
 
Tüm hakları saklıdır. 2011 - 2017 ©
İyilik Kişisel Gelişim Danışmanlık Merkezi
 
 
Uluslararası Sertifikalı Theta Healing Basic Uygulayıcı Semineri 11-12-13 Şubat 2017’de İyilik’te
 

11 Şubat 2017 Cumartesi : 10:00 - 18:00

12 Şubat 2017 Pazar : 10:30-18:30
13 Şubat 2017 Pazartesi : 18:30 -21:00
İnançlarımızı ; yaşamımızı şekillendiren ve bizim seçimler yapmamızı sağlayan , özellikle ( kök inanç) çekirdek inançlarımızı , tespit etmeyi ve değiştirmeyi öğrenerek ; yaşamımızı ve yaşamımızı oluşturan deneyimlerimizi değiştiririz . Bu eğitimden sonra uygulayıcı - terapist olabilir; hem kendinize hem de diğerlerine faydalı olabilirsiniz .
Yaşamımızda sevginin , bolluk bereket in , iyiliğin , güzelliğin , huzurun , sağlığın var olmasını engelleyen blokajları tespit edip ortadan kaldırmanın anahtarını bu eğitimde bulacaksınız .

Stres yönetmek ve elimine etmek , iş hayatında başarıya ulaşmak, değresyon benzeri yorgun zihin durumundan kurtulmak , ruh eşinizi bulmak , doyumlu ve sevgi dolu ilişkiler kurmak için gereken yöntemlere sahip olacağınız eğitimlerdir Theta Healing eğitimleri ...

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tesbit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.

Program İçeriği ;


Teta Şifası nasıl oluştu 
Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü 
Hücresel İletişim
Elektromanyetik Alan 
Özgür İrade ve Birlikte Yaratım 
Sezgisel Yetenekler 
Okuma
Müşteri ile Okuma 
Şifanın Kuralları 
Şifa Tekniği 
Hücre hücrelerle konuşur 
Grup şifaları 
Grup şifası alıştırması 
Neden kişiler iyileşmezler 
İnanç Çalışması 
Duygular ve sağlık 
İnançlar ve onları nasıl değiştirebiliriz
Hisler için programlar 
Anahtar inançlar- kazma 
Yardımcı Melekler 
Ruh Arkadaşları * Ruh Eşi
Ruh Parçacıkları 
Yaratmak 
Gelecek Okumaları 
Daha Fazlası...


Ön Şartlar: Herkes katılabilir.

Seminer ile Verilenler: Vianna’nın ThetaHealing®
Kitabı ve Seminer Kitabı

Basic DNA ThetaHealing® tekniğini tanıtır ve her bir katılımcıda DNA’nın 12 ipliğinin aktive olmasına odaklanır. Kronos, veya gençlik ve canlılık kromozomu aktive edilir, telomerler yaşlanma sürecini geriye çevirmek için güçlendirilir, ve öğrenciler Yaratıcı’nın Koşulsuz Sevgi enerjisine açılımı deneyimlerler.

Bu seminerin kalbi kendi kendimize edinmiş olduğumuz veya dışarıdan empoze edilmiş olan öz, genetik, geçmiş ve ruhsal inançlar olarak yerlerinde tutulan yaşam kalıplarınızı değiştirmek için verilen tekniklerin uygulamasıdır.

Öğrenci kendi inançlarını belirlemeyi ve bunun yanında sınıftaki diğer kişiler için inançlarını çıkartmayı öğrenir. Bu uygulama geleneksel psikoterapinin inanç sistemlerini ortaya çıkartmak için seneler sürebilen sürecini çabuk bir şekilde belirleyerek, bedene sınırlayıcı inançlarını veya hislerini olumlularla nasıl yerine oyacağını gösterir. Bedende özellikle genetik değişimler yapılırken Güven konuları vurgulanır.

Diğer konular ve alıştırmalar, rehber ve rehber melekler, yaratım yasaları, gelecek okumaları, seratonin ve noradrenalin seviyelerinin dengelenmesi, ağır metallerin ve radyasyonun çekilmesi, ruh arkadaşları, kararsız ruhlar ve implantasyonlar, Yedi Varoluş Seviyeleri ve birçok durumu ve hastalığı şifalandırmak için protokoller üzerinde Yaratıcı ile çalışılırken ayırt etmeyi içerir. Seminerin sonunda, öğrenci uygulayıcı olmak için hazırdır.

Eğitmen :
Theta Healing by Begum Karace Master Eğitmen - Terapist