DUYURULAR
Genetik Çözümlemeler Atölye Çalışması 6 Ekim'de
ThetaHealing Basic- Temel / Başlangıç Semineri
ThetaHealing Sezgisel Anatomi Semineri 15/10-02/11/2018 tarihleri arasında
2018 Şans Seti (Yeni Yıl Dilekleri Kutusu + Kullanma Kılavuzu + Günün Olumlaması Takvimi‘nden oluşan set) iyilik'te
 
Tüm hakları saklıdır. 2011 - 2018 ©
İyilik Kişisel Gelişim Danışmanlık Merkezi
 
 
ThetaHealing Basic- Temel / Başlangıç Semineri
 

İnançlarımızı, yaşamımızı şekillendiren ve bizim seçimler yapmamızı sağlayan, özellikle ( kök inanç) çekirdek inançlarımızı, tespit etmeyi ve değiştirmeyi öğrenerek; yaşamımızı ve yaşamımızı oluşturan deneyimlerimizi değiştiririz. Bu eğitimden sonra uygulayıcı - terapist olabilir; hem kendinize hem de diğerlerine faydalı olabilirsiniz.

Yaşamımızda sevginin, bolluk bereketin, iyiliğin, güzelliğin, huzurun, sağlığın var olmasını engelleyen blokajları tespit edip ortadan kaldırmanın anahtarını bu eğitimde bulacaksınız.

 

Stres yönetmek ve elimine etmek, iş hayatında başarıya ulaşmak, depresyon benzeri yorgun zihin durumundan kurtulmak , ruh eşinizi bulmak , doyumlu ve sevgi dolu ilişkiler kurmak için gereken yöntemlere sahip olacağınız eğitimlerdir Theta Healing® eğitimleri ...

 

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.

 

Program İçeriği;

Teta Şifası nasıl oluştu 

Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü 

Hücresel İletişim

Elektromanyetik Alan 

Özgür İrade ve Birlikte Yaratım 

Sezgisel Yetenekler 

Okuma

Müşteri ile Okuma 

Şifanın Kuralları 

Şifa Tekniği 

Hücre hücrelerle konuşur 

Grup şifaları 

Grup şifası alıştırması 

Neden kişiler iyileşmezler 

İnanç Çalışması 

Duygular ve sağlık 

İnançlar ve onları nasıl değiştirebiliriz

Hisler için programlar 

Anahtar inançlar- kazma 

Yardımcı Melekler 

Ruh Arkadaşları * Ruh Eşi

Ruh Parçacıkları 

Yaratmak 

Gelecek Okumaları 

Daha Fazlası...

 

 

Ön Şartlar: Herkes katılabilir.

 

Seminer ile Verilenler: Vianna Stibal’ın ThetaHealing® Kitabı ve Seminer Kitabı

 

29 Eylül Cumartesi: 10:00 - 18:00

30 Eylül Pazar: 10:00 - 18:00

1 Ekim Pazartesi : 19: 00 - 21:30

 

Basic DNA ThetaHealing® tekniğini tanıtır ve her bir katılımcıda DNA’nın 12 ipliğinin aktive olmasına odaklanır. Kronos, veya gençlik ve canlılık kromozomu aktive edilir, telomerler yaşlanma sürecini geriye çevirmek için güçlendirilir ve öğrenciler Yaratıcının Koşulsuz Sevgi enerjisine açılımı deneyimlerler.

 

Bu seminerin özü kendi kendimize edinmiş olduğumuz veya dışarıdan empoze edilmiş olan öz, genetik, geçmiş ve ruhsal inançlar olarak yerlerinde tutulan yaşam kalıplarınızı değiştirmek için verilen tekniklerin uygulamasıdır.

 

Öğrenci kendi inançlarını belirlemeyi ve bunun yanında sınıftaki diğer kişiler için inançlarını çıkartmayı öğrenir. Bu uygulama geleneksel psikoterapinin inanç sistemlerini ortaya çıkartmak için seneler sürebilen sürecini çabuk bir şekilde belirleyerek, bedene sınırlayıcı inançlarını veya hislerini olumlularla nasıl yerine oyacağını gösterir. Bedende özellikle genetik değişimler yapılırken Güven konuları vurgulanır.

 

Diğer konular ve alıştırmalar; rehber ve rehber melekler, yaratım yasaları, gelecek okumaları, seratonin ve noradrenalin seviyelerinin dengelenmesi, ağır metallerin ve radyasyonun çekilmesi, ruh arkadaşları, kararsız ruhlar ve implantasyonlar, Yedi Varoluş Seviyeleri ve birçok durumu ve hastalığı şifalandırmak için protokoller üzerinde Yaratıcı ile çalışılırken ayırt etmeyi içerir. Seminerin sonunda, öğrenci uygulayıcı olmak için hazırdır.

 

Eğitmen :

Begüm Karace 

Master ThetaHealing Eğitmeni 

Bilgi, burs başvurusu ve rezervasyon için 05334382802 - theta@iyilikmerkezi.com